Dane uczestnika

Branża :
Liczba zatrudnionych osób:
Udział w webinarze jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Pierwszych 20 osób otrzyma bezpłatnie kwartalną prenumeratę My Company Polska. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza zgłoszeniowego jest My Company Media sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa (dalej: „My Company”, właściciela marki „My Company Polska” i „My Company Grow”).
Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy objętej Regulaminem. Twoje dane będą również przetwarzane w celu prowadzenia marketingu towarów lub usług My Company w tym również wydarzeń, których partnerem jest My Company. Jeżeli wyrazisz zgodę Twoje dane będą również przetwarzane w celu marketingu produktów lub usług partnerów biznesowych My Company. Dane będą również wykorzystywane do podjęcia decyzji opartych jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, dzięki czemu będziemy mogli dostosować ofertę do Twoich zainteresowań lub potrzeb.
Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W przypadku udzielenia zgody, masz prawo do jej odwołania. W celu realizacji uprawnień prosimy o kontakt – e-mail: bok@mycompanypolska.pl. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się na stronie Polityki prywatności.

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe